جلسه هماهنگی لژیون سردار با حضور دیده بان محترم آقای علیرضا زرکش
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 11:05 ب.ظ | نوشته شده به دست محمد ضرغامی | ( نظرات )
بنام خدا 
جلسه  هماهنگی لژیون سردار نمایندگی تخت جمشید شیراز با حضور دیده بان محترم  لژیون سردار آقای علیرضا زرکش و نگهبانی مسافر مسلم و دبیری مسافر حمزه ، با حضور کمک راهنمایان ، مسافران و همسفران سفر دوم  روز پنجشنبه 14 آذرماه 98، ساعت 15 آغاز به کار نمود .

در ابتدا با یاد حضرت حق دیده بان محترم جلسه را آغاز نمودند.
برای اینکه مسافران بتوانند در این مشارکت مالی شرکت نمایند نیاز است از من که دیده بان هستم تا ایجنت و اسیستانت,مرزبانان  و همچنین راهنماها بتوانند مفاهیم را برای رهجوها بشکافند که بتوانند این مشارکت را انجام دهند .
موضوع بسیار جدی است ؛ اصل مطلب این است که ما توان بدهیم به دیگران که این کار را انجام دهند؛ اگر من این توان را نداشته باشم نمیتوانم این توان را به دیگران انتقال بدهم .
 اگر آقای مهندس درمان به روشDST  را روی خودشان امتحان نکرده بودند به هیچ وجه به نفر دومی نمیتوانستند انتقال بدهند و آنچیزی که داشت را انتقال دادند .


میبینیم بعضی شعبه ها قوی اند و بعضی شعبه ها ضعیف , همه ما شعبات کنگره هستیم , یکی در بالای شهر تهران یکی در جنوب یکی در اصفهان دیگری در شیراز ,همانند خانواده ایی که پسر عمو و پسر دایی و...دارد اما همه ما مثل همدیگر زندگی نمیکنیم و مثل هم نیستیم ,بعضی ها بلد هستند که خوب زندگی کنن, بعضی ها هم بلد نیستند که خوب زندگی کنند و شعبه شیراز هم از این امر مستثنی نیست  و بر این اساس شعبات سنجیده میشوند , یک شعبه خوب باید خدمت گزارهای خوبی داشته باشد که از لژیون های سفر اول, لژیون مرزبانی , لژیون ویلیام , لژیون ورزشی و لژیون سردار که وقتی اینها جمع شوند شما قدرت یک شعبه یا یک خانواده را میتوانید در یابید .
اسم شعبه شما تخت جمشید است و امیدوارم مانند تخت جمشید به بزرگی آن شوید , من تمام تلاشم این است به شما ها بگویم این پولی که شما پرداخت میکنید چه اتفاقی برایش می افتد ,چرا مسافر باید پولی را بدهد؟! آیا من که دارم از شما پول میگیرم خود من هم توی این امر مشارکت میکنم یا خیر ؟ آیا مشارکت سودی برای شما دارد؟ آیا برای کنگره دارد؟
در ادامه اشاره نمودند من به تنهایی راجع به مسایل لژیون سردار تصمیم گیری نمیکنم بلکه من با تمام نگهبانان لژیون سردار همفکری مینمایم.
من یکی از مخالفین سر سخت حمایت کمک های مالی بودم , به آقای مهندس میگفتم من یک راهنما هستم و به هیچکدام از بچهام نمیگم بیان خدمت مالی کنن چون کنگره رایگان است, خیلی گذشت که به این فهم رسیدم که اگر رهجویم خدمت مالی نکند ,اگر رهجویم به من پاکت ندهد توی هفته راهنما یا ایجنت یا دیده بان , نمیگم از دست اون ناراحت میشم اما از دست خودم ناراحت خواهم شد که چرا نتوانستم یک شخص را به این فهم برسانم  که به عنوان یک راهنما تو وظیفه داشتی تشکر کنی,وظیفه داری احترام بگذاری.


درابتدا خدمت به خود ما کمک میکند بعد به گیرنده ؛اول جریان توی دهنده بوجود میاد بعد در گیرنده بوجود میاد این موضوع را باید به تمام اعضای کنگره انتقال دهیم تا عقیم نمانند در کنگره .
بخشش کاریست دشوار ؛خدمت مالی هم شرط دارد, بعضی وقتها شما خدمت را با یک انگشت میگیرید ,یک زمانی با دو انگشت میگیرید یک زمانی هم با تمام وجود ,کسانی که با تمام وجود کنگره را میگیرند یک اتفاقی برای آنها می افتد که برای کسانی که با یک انگشت گرفتند نخواهد افتاد , این یک واقعیت است .
کسانی که در تمام سطوح خدمت میکنند با تمام وجود کنگره را گرفته اند و کنگره در حال حرکت رو به جلو است , من اگر در این قطار نباشم جا خواهم ماند .
پارسال 10میلیارد تومان پول جمع کردیم هر چند برای 80هزار نفر پولی نیست و از همه مهمتر این پول برای الان کنگره نیست بلکه واسه بچهایی است که الان دارن مصرف میکنند و هنوز کنگره را پیدا نکرده اند .
انسان ها چیزی را در خدمت پیدا میکنند که به غیر از توی این مسیرپیدا نخواهند نمود .
پس من شما را دعوت میکنم  به دو چیز:
1-انجام عمل
2-تبلیغ این عمل
با عضویت در لژیون سردار یا خدمت مالی تجلی وادی چهاردهم درون بچه های کنگره است,در سیزده  وادی دائما میگوید بگیر در وادی چهاردهم  میگوید بده, یعنی , هر آنچه به تو داده و بهرمند شدی امروز باید پس بدهی تا بتواند پایان نقطه ؛آغازی داشته باشد .
مطلبی مهمتر اینکه بعضی فکر میکنند که وقتی بحث خدمت مالی میشود , وقتی هفته گلریزان میشود حتما باید مثل من مشارکت کنند , بیایند شش میلیون ,پنجاه میلیون یا یک میلیارد تومان بدهند ,در صورتی که در کنگره ما باید مثل خودمان حرکت کنیم ولی این را باید بفهمیم که باید حرکت را انجام بدهیم و به دست همدیگر نگاه نکنیم .
کسی که میخواهد خدمت مالی انجام بدهد باید به این توانمندی رسیده باشد که با رضایت قلبی بیاید 50 یا 100 میلیون پرداخت کند .
اگر الآن با هزار تومان نتوانم خدمت و مشارکت مالی کنم آنوقت که 100 میلیون هم در حسابم باشد غیر ممکن است که بتوانم خدمت کنم ,اینو میدانم اگر کسی سفر اول بخشش را یاد نگرفت توی سفر دوم استخوان هایش سفت میشود ودر دنیای سفر دوم به هیچ وجه نمیتواند خدمت کند ؛ بنابراین از رهجوهایتان بخواهید که از سفر اول کمک مالی و مشارکت مالی را انجام بدهند همینطور روی سخن با همسفران نیز میباشد .
بسیار مهم است کسانی که خدمت میکنند از چیزهایی که دارند در واقع محافظت می کنند چون ارزشش را میدانند ,کسانی که خدمت نمیکنند ارزش اون چیزی را که دارن نمیدانند و خیلی سریع ازشون گرفته میشود .


در ادامه جلسه پرسش و پاسخ توسط اعضا انجام شد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر: مسافرین سفر اول از طول سفرشان چقدر باید گذشته باشد که بتوانند در لژیون سردار مشارکت کنند ؟پاسخ: باید از سفر اولشان 6ماه گذشته باشد و برای ما سفر یک مسافر از همه چیز مهمتر است,ما میگوییم مسافر ابتدا باید رها شود , رهایی اون واسه ما مهم است و پولش برای ما مهم نیست ؛ باید ابتدا  به این فهم برسد و مسافر با رضایت کامل برکت بدهد به این حرکت .

سلام دوستان مسعود هستم یک مسافر: امسال پرداختی به صورت اقساط برای مشارکت در لژیون سردار چگونه است؟پاسخ: در سه مرحله امکان پذیر میباشد؛در مرحله نخست 3میلیون تومان و در دو مرحله دیگر مبالغ1.5میلیون تومان  در دوماه پشت سر هم امکان پذیر است.


سلام دوستان حجت هستم یک مسافر:اگر کسی بخواهد کمک به کنگره کند حتما باید عضو لژیون مالی باشد؟ و اینکه اگر کسی بخواهد بیشتر بدهد ممکن میباشد؟ پاسخ: آقای مهندس میگویند بعضی چیزها که به آدم گفته میشود در آن لحظه متوجه نمیشوند بلکه حکمتی در آن نهفته است که بعدا متوجه آن خواهند شد ؛ اینکه آقای مهندس حداقلی برای لژیون سردار گذاشتن به این دلیل است که خیلی ها اذیت نشوند واینکه دوست دارن این اتفاق برایشان بیفتد و به عذاب و سختی نیفتند ؛ همیشه میگویند کسی که نداره به هیچ وجه نیاد عضو لژیون سردار بشه ,اگر کسی بخواهد بیشتر از این پرداخت کند میتواند و مشکلی نیست ،توی کنگره هرکی خدمت میکند حسابش با کس دیگریست؛ حسابش با کنگره و آقای مهندس هم نیست حساب عاشق با چیه؟ با عشق.


برای ورود به لژیون سردار مبلغ 6 میلیون تومان و برای بنیاد دنور 56 میلیون تومان حداقل میباشد و این قیمتی نیست که ما گذاشتیم؛اصلا نمیشود روی درمان تدریجی و این حال خوش قیمت گذاشت؛ چه قیمتی میخواهیم بگذاریم؟ خریدنی یا فروشی نیست حال خوش.
تاکید بر امتحان کردن این جایگاه خدمتی در لژیون سردار است تا اعجاز بخشش را مشاهده نمایید .
ما شاید بتوانیم شکم کسی را سیر نماییم ولی نمیتوانیم نفس کسی را برهانیم یا کسی را از گذرگاه سخت عبور نماییم؛که البته همه ما این را احساس کرده ایم . ما با بخششمان میتوانیم در این امر سهام دار باشیم و تا زمانی که کنگره فعالیت میکند ما با خدمتی که کرده ایم از آن بهره برداری کنیم.
در پایان فرمودند: شاید این موقعیت خدمتی برای هر کدام از ما دیگر مهیا نشود و در آن حکمتی است که بعدها متوجه آن میشویم .نگارنده: مسافر احمد (لژیون دوم)
عکس: مسافر داوود (لژیون دوم)
http://takhtejamshid.congress60.org


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حمزه لژیون پنجم تخت جمشید پنجشنبه 21 آذر 1398 02:13 ب.ظ
خدا قوت ب همه ی عزیزان و خیرمقدم ب دیده بان محترم
همسفر فاطمه پنجشنبه 21 آذر 1398 06:24 ق.ظ
عرض تبریک و خدا قوت به دیده بان و اعضای محترم
امیدوارم تشکیل این جلسات گامی موثر بر هماهنگی و پیشرفت بیشتر باشد.با آرزوی موفقیت
چهارشنبه 20 آذر 1398 10:21 ب.ظ
هفته گلریزان توفیقی است که در سال یک بار به ما داده می شود. چگونه می خواهم از این هفته فیض ببرم؟ خداوندا لایق این توفیق باشم. آمین.
مسافر علی چهارشنبه 20 آذر 1398 09:48 ب.ظ
دیگران کاشتند و ما خوردیم ، ازاین پس ما بکاریم تا دیگران بخورند. امیدوارم لذت خدمت شامل حال خیلی ها شود
مهدی از تهران چهارشنبه 20 آذر 1398 09:45 ب.ظ
انشاءالله خداوند به شما و همه ی خدمتگزاران،بخصوص نمایندگی تخت جمشید خیر و برکت فراوان بدهد
محمد ل۲،تخت جمشید چهارشنبه 20 آذر 1398 09:40 ب.ظ
درود فراوان به جناب آقای علیرضا زرکش دیده بان محترم لژیون های سردار
. چهارشنبه 20 آذر 1398 09:20 ب.ظ
با سلام جناب مهندس 22 سال برای رهایی انسانهای دربند شبانه روز تلاش کوشش، و تحقیقات انجام دادند خب حال ماها که به رایگان ازاین مکان استفاده میکنیم چکار کرده ایم؟ آیا میتوانیم از اندکی داشته های خود بگذریم؟ آیا بخشش و محبت را آموخته ایم؟ آیا از بخشش به آرامش میرسیم؟ حال دلمون خوب میشه؟ پس حرکت کن که از قافله عقب نمونید. ببین سهم تو چقدره؟
فاطمه همسفر داوود چهارشنبه 20 آذر 1398 09:11 ب.ظ
درود و خیرمقدم خدمت دیده بان محترم، جلسه ی پربار و پرانرژی بود. خداوند را سپاسگزارم که اجازه خدمت و بخشش به اعضای محترم کنگره عطا فرمودند، به امید آنکه لایق بخشش در هفته گلریزان باشیم و دراین رود خروشان ما هم روان باشیم.
مسلم عزیزی لژیون دوم چهارشنبه 20 آذر 1398 08:03 ب.ظ
خداقوت میگویم خدمت دیده بان محترم جناب اقای زرکش وخدمتگزاران شعبه تخت جمشید شیراز جلسه پرباری بود استفاده بردیم ازبیانات دیده بان محترم لژیون سردار انشالله درجشن گلریزان بامشارکت بالای شرکت نماییم
همسفر معصومه چهارشنبه 20 آذر 1398 03:07 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت خدمت گزاران خوب کنگره
تشکر از دیده بان محترم آقای زرکش و تبریک به تمام اعضای لژیون سردار. که با بینش والایی خود در بخشش و کمک به دیگران پیش قدم هستند.
همسفر میترا چهارشنبه 20 آذر 1398 12:16 ب.ظ
سلام و درود خدمت دیده با محترم آقای علیرضا زرکش و همه مسافران و همسفران عزیز که در جلسه حضور داشتند، ثروت و مال فنا شدنی است و انسان باخود نمیبرد، چه بهتر که در راه خیر استفاده شود و چه راهی بهتر از کنگره که بنده ای را از دام اعتیاد آزاد و رها میگرداند.
مهدی چهارشنبه 20 آذر 1398 12:13 ب.ظ
خداقوت به همه ی خدمتگزاران و دیده بان محترم
همسفر طاهره سه شنبه 19 آذر 1398 11:59 ب.ظ
درودوسلام خدمت دیدبان محترم آقای زرکش جلسه پرباروبا انرژی بود.وتشکروسپاس بی پایان از حضورشما در شعبه تخت جمشید شیراز ،پایداروبرقرار باشید
همسفر طاهره سه شنبه 19 آذر 1398 11:58 ب.ظ
درودوسلام خدمت دیدبان محترم آقای زرکش جلسه پرباروبا انرژی بود.وتشکروسپاس بی پایان از حضورشما در شعبه تخت جمشید شیراز ،پایداروبرقرار باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic