کارگاه آموزشی خصوصی همسفران ۱۸ابان ماه ۹۸
سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 10:27 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
به نام خدا
جلسه سوم از دور اول کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی تخت جمشید با استادی کمک راهنمای محترم خانم فاطمه و نگهبانی همسفر میترا و دبیری همسفر ندا با دستور جلسه« DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها »  روز شنبه ۱۸ آبان ماه ۹۸ در ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.
از نگهبان جلسه، خانم میترا سپاس گزارم که استادی جلسه را به من واگذار نمودند تا خدمت کنم. 
در مورد دستور جلسه این هفته، در کنگره 60 با کشف صورت مسئله اعتیاد و مثلث درمان که شامل جسم، روان و جهان بینی می باشد و مشاهده ی سندهای بدون نقص که ما می بینیم به این نتیجه رسیده ایم که برای رهایی از اعتیاد، استفاده از روش های دیگر، هیچ کدام راه قطعی درمان نیست و درمان اعتیاد با سم زدایی و روش های دیگر، یک راه اشتباه و غلط هست. شخصی که با روش های دیگر اقدام به ترک مواد خود می کند با تخریب بیشتری برمی گردد سر پله ی اول. 

اما روش درمانی DST و آموزش ها در کنگره 60، به صورت پله ای و ریشه ای برای همیشه این مسئله ی مصرف را حل می کند و به گونه ای است که اگر فردی را که در کنگره 60  به درمان رسیده است، حتی شب در انبار پر از مواد مخدر باشد با خیال راحت و بدون هیچ وسوسه ای می خوابد و خوابش هم می برد و هیچ میلی هم به مصرف مواد ندارد. زیرا ریشه ای به درمان رسیده است نه این که از سقوط آزاد و یا سم زدایی و ... استفاده کرده باشد. در این جاست که زمانی فرد می تواند به این مرحله از درمان برسد که با خواسته ی قلبی و درونی خودش به کنگره آمده باشد تا به درمان برسد، نه این که با فشار خانواده، دوستان و یا این که مسایل دیگری در نظر گرفته باشد. اگر با خواسته خودش بیاید و در مسیر آموزش ها قرار بگیرد و در این مسیر حرکت کند، قطعا با روش درمانی DST و داروی شفابخش  OT  به درمان می رسد و به یاری خداوند از بند اعتیاد و تاریکی ها، رها می شود.
من اگر بخواهم تجربه خودم را در مورد سم زدایی و یا روش‌های دیگر بگویم، فامیلی داشتیم که جوان  بود، با مصرف انواع مواد مخدر، وارد جلسات دیگری شده بود و سقوط آزاد ترک کرده بود. جلساتش هم مرتب شرکت می کرد، ولی بسیار افسرده شده بود. دوستان جلساتش هم متوجه افسردگی شدید و حال خرابش بودند؛ اما هیچ راه کار درستی برایش نداشتند. همیشه با خودش در جنگ بود که چرا باید من زنده باشم و در نهایت خودکشی کرد. باز شاهد برگشت به مواد مخدر شخصی از نزدیکانم بودم که بعد از 12 سال ترک سقوط آزاد، دوباره به مصرف روی آوردند، که به نظر می رسد اگر مصرف نمی کردند کار عجیبی بود، زیرا در این  12 سال هیچ زمانی آرامش نداشتند و به تعادل نرسیدند، همیشه کابوس می دیدند. تجربه ای که از سم زدایی دارم، یکی از بستگانم که از مصرف تریاک و انواع مواد به مصرف هروئین و در نهایت شیشه رسیده بود او را بردند برای سم زدایی کوتاه مدت چند روزه و هفته ای و این شخص بر اثر تزریق داروهایی که به وی زده بودند برای سم زدایی،  هوشیاری خود را از دست داده بود و همیشه باید یک نفر او را کنترل و مواظبش بود که دست به کار خطرناکی نزند، می گفت کسی صدایم می کند و یا می خواهم بروم فلانی را بکشم. در نتیجه خانواده رضایت دادند که مواد مصرف کند، دوباره برگشت به موادش؛ اما به آن تعادل اولیه که در زمان مصرفش داشت دیگر برنگشت و در همین حال بی تعادلی اش تصادف کرد و از بین رفت. 

در نتیجه این که باید بدانیم  اگر کسی به کنگره می آید باید به خواسته خودش باشد، برای درمان خودش باشد، نه به زور خانواده، چون در کنگره اگر داروی OT می دهند برای درمان بیماران این دارو دارویی شفا بخش است و از تریاک تهیه شده است و تریاک دارویی است که برای شفا و درمان هست. همان نوش دارو است. خداوند هیچ چیزی را بیهوده نیافریده است، اما بشر امروزی از آن سواستفاده کرده، وگرنه تریاک چیز بدی نیست و در علم پزشکی از آن استفاده می شود. درکنگره 60 هم استفاده درست از آن را پیدا کرده اند و در این مسیر  دارند از آن به نحو احسنت استفاده می کنند و ما شاهد سندهای بدون نقصی هستیم که سال هاست به درمان رسیده اند و به زندگی بازگشته اند و دارند به راحتی زندگی شان را می کنند و آرامش دارند. به امید این که روزی برسد که روش درمانی DST  روش درمانی جهان باشد و همه دنیا این روش را پذیرفته باشند و بیماران و خانواده های دیگر به آرامش برسند. 

نویسنده: همسفر طاهره لژیون چهار
منبع: نمایندگی تخت جمشید شیراز
برچسب‌ها: Dst، درمان، کنگره،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرمریم چهارشنبه 29 آبان 1398 01:18 ق.ظ
سلام درودبه استاد نگهبان دبیرجلسع وخداقوت به خانم فاطمه بسیاراموزنده بودمطلب مریم لژیون ۴
همسفر مهدیه جمعه 24 آبان 1398 01:09 ق.ظ
درود و خداقوت به دبیر و نگهبان و استاد جلسه خانم فاطمه عزیز پایدار باشید
حمزه کوهستانی ل 5 جمعه 24 آبان 1398 12:52 ق.ظ
خدا قوت ب استاد،نگهبان و دبیر جلسه،بسیار عالی، موفق باشید
فاطمه همسفر احمدرضا پنجشنبه 23 آبان 1398 09:26 ب.ظ
درودوخداقوت خدمت نگهبان ،دبیر وتبریک ودرود خدمت خانم فاطمه عزیز،بسیار زیبا عنوان فرمودید روش dst بهترین روش برای درمان اعتیاد است .خانم فاطمه عزیز ان شاءالله که در این جایگاه موفق باشی وشما را در جایگاه بالاتری ببینم .
بیژن -شیراز چهارشنبه 22 آبان 1398 10:19 ب.ظ
درود و خداقوت خدمت استاد،نگهبان و دبیر محترم
همسفر سپیده نمایندگی بوشهر چهارشنبه 22 آبان 1398 10:13 ب.ظ
تبریک تبریک تبریک به همه شما خوبان و همسفران پرتلاش.
خداقوت خانم فاطمه عزیز برایت بسیار خوشحالم. عالی بود لذت بردم امیدوارم روز به روز استوارتر راهت را ادامه دهی.
خداقوت به کل همسفران شیرازی خدمت گزار
همسفر معصومه چهارشنبه 22 آبان 1398 04:23 ب.ظ
عرض تبریک و خداقوت خدمت خانم فاطمه عزیز.
خدا را شکر که با شناخت این روش مسافران ما به رهایی و حال خوش رسیدند به امید جهانی شدن روش درمان کنگره.
تشکر از خدمتگزاران خوب شعبه تخت جمشید
مسلم عزیزی لژیون دوم چهارشنبه 22 آبان 1398 09:29 ق.ظ
خداقوت میگویم به استادجلسه نگهبان ودبیرجسله موفق باشید وجلسه بسته همسفران راتبریک میگویم ارزوی موفقیت وسربلندی را از خداوند بزرگ برای همگی ارزومندم
همسفر مرضیه از شعبه بوشهر چهارشنبه 22 آبان 1398 08:14 ق.ظ
تبریک ویژه به خانم فاطمه ی عزیز ،هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند برات بهترین ها را آرزو دارم و همچنین جایگاههای بالاتر عزیز دلم
.
.
.تبریک دوم بخاطر جلسه ی بسته همسفران عزیز خیلی خیلی لذت بردم و خوشحال شدم امیدوارم روز به روز بهترین ها را تجربه کنید
ایمان چهارشنبه 22 آبان 1398 07:42 ق.ظ
درود و خدا قوت به استاد،نگهبان ودبیر جلسه
اثر حکم،همیشه در حال حیات قاضی به واقعیت،بزرگ جلوه نمی نماید
امید به روزی که روشDST جهانی شود..
محمد ل۲،تخت جمشید چهارشنبه 22 آبان 1398 02:27 ق.ظ
خداقوت بشما استاد محترم
همسفر میترا سه شنبه 21 آبان 1398 11:01 ب.ظ
سلام و خداقوت به همه خدمتگزارن بخش همسفران، تشکر ویژه از خانم فاطمه کمک راهنمای گرامی با بیانات خوبشان.
همسفر طاهره لژیون دو سه شنبه 21 آبان 1398 10:49 ب.ظ
سلام ودرود فراوان به نگهبان، دبیر،واستاد جلسه، امیدوارم شمارادر جایگاه بالاتربیبینم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic