دل نوشته
پنجشنبه 28 شهریور 1398 ساعت 10:26 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
به نام خداوند شادی ها 


قبل از آشنایی با کنگره 60 و ورودم به این مکان امن و مقدس، با تصویرسازی و قدرت، عملکرد و جدیت تصویر سازی، آشنایی نداشتم. اما رویا پردازی را می شناختم و حتی آن را دوست داشتم، زیرا به راحتی می توانستم در رویاهایم به اهداف و جایگاه های دلخواه خود دست بیابم و آن را به هر رنگ و شکلی در آورم.
در کنگره با فراگیری دروس و گوش دادن به سی دی ها، تصویر سازی را آموختم و کم کم به جدیت و واقعیت آن پی بردم. مسایل و اهدافی را تصویر سازی می کردم، بعضی مواقع تصویر سازی ها را یادداشت می کردم. امروز به طور اتفاقی یکی از تصویر سازی هایم را دیدم که بیش از یک سال قبل، در هنگام مطالعه ی دروس آزمون کمک راهنمایی نوشته بودم. در این جا آن را برای شما عزیزان بیان می کنم تا به قدرت و جدیت تصویر سازی  پی ببرید! 
در هنگام تصویر سازی، به طور واقعی خودم را در آن موقعیت می دیدم و آن را کاملا حس می کردم به طوری که از فضای فیزیکی که در آن قرار داشتم خارج می شدم و خود را در آن موقعیت تصویر سازی شده می دیدم: 
خدایا چه حس عجیبی است هنگام اجرای پیمان و دریافت شال کمک راهنمایی از دستان مبارک جناب مهندس؛ قلبم از شوق و شعف می لرزد، تمام وجودم دچار ارتعاش عجیبی شده است، ذهن و افکارم در  دور دست ها، در دشت های پهناور، در آسمان ها، سبک بال سیر می کند، حس شیرین و لذت بخشی وجودم را فرا گرفته است، حسی که تا به حال آن را تجربه نکرده ام. عشقی لذت بخش، سرشار از محبت، عشقی شیرین و دوست داشتنی نسبت به همه ی مخلوقات، خدمت به مخلوق، به انسان های دربند، به انسان هایی که در تاریکی اسیرند. 
خدایا! چه چیزی را حس می کنم؟ چرا زمانی که آن لحظه ی شیرین و به یاد ماندنی دریافت شال کمک راهنمایی که حس خاص خودش را دارد و لحظه ی اجرای پیمان را به یاد می آورم و آن را در ذهن خودم تجسم می کنم قلبم می لرزد و اشک هایم سرازیر می‌شود؟ 
خدایا این حس زیبا چیست؟ این اشک شوق چه چیزهایی را در ذهن من تداعی می کند؟ 
آری؛ همه ی روزهای سخت و تخریب های مصرف مواد مخدر برای شخص مصرف کننده و خانواده اش  و همه ی آن تلاطم های سهمگین را می بینم، سیاهی و تاریکی مصرف مواد که چادر خود را بر سر خانواده گسترده است؛ اما نوری از روزنه ای وارد این تاریکی می شود. کم کم نور زیاد و زیادتر می شود، تا جایی که نورافشانی می کند و دیگر هیچ اثری از تاریکی نیست. این نور از چهار دیواری پا فراتر می گذارد و کم کم شهر را در بر می گیرد. 
کسانی که از تاریکی ها خسته و درمانده اند به سمت این نور، رهسپار می شوند، این نور هر روز گسترده تر می شود و تاریکی های زندگی دیگران را به روشنایی تبدیل می کند. 
بسیاری از انسان ها در قهر تاریکی ها فرو رفتند و هیچ راهی به سمت نور و روشنایی نیافتند. اما انسان هایی خواهان رهایی و رسیدن به نور بودند؛ انتخاب شدند، و اذن آن ها صادر شد. با تلاش و کوشش بی وقفه، در راه خدمت به خلق خدا گام بر داشتند و عاشقانه و خالصانه، محبت، عشق و معرفت را نثار انسان های دیگری کردند و برای نجات آن ها از تاریکی، از هیچ کوشش و خدمتی فروگذار نکردند.
خداوندا؛ من را لایق خدمت به خلق، قرار بده و این مسئولیت ارزشمند را به من اهدا بفرما!  (هفدهم فروردین، سال نود و هفت! )
آری دوستان! زمانی که خبر قبولی ام در آزمون کمک راهنمایی شنیدم، متوجه جدیت و قدرت تصویرسازی شدم، فهمیدم که برای رسیدن به اهداف و خواسته ها، تصویر سازی همراه با تلاش و کوشش در آن مسیر تاثیر بسزایی دارد. 

خداوندا برای انجام این عمل عظیم، شکر، شکر، شکر

نویسنده: خانم فاطمه ( همسفر داوود)
منبع: نمایندگی تخت جمشید شیراز

 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرمریم جمعه 5 مهر 1398 02:09 ق.ظ
باسلام خدمت خانم فاطمه بسیاراموزنده وعالی بودخداقوت
همسفرمریم پنجشنبه 4 مهر 1398 10:12 ب.ظ
باسلام وعرض ادب وتبریک به ایجنت محترم انشالله باارزوی موفقیت
فاطمه همسفر داوود پنجشنبه 4 مهر 1398 12:39 ق.ظ
سپاسگزارم از همه شما عزیزان که با همراهی تان، باعث انرژی مضاعف می شوید
مسافر علی ل2 شعبه تخت جمشید شیراز چهارشنبه 3 مهر 1398 03:22 ب.ظ
خداقوت.
بسیار عالی و اموزنده
احمد سه شنبه 2 مهر 1398 09:05 ب.ظ
سلام . خداقوت عالی و گیرا .
در پناه خداوند
سجاد سه شنبه 2 مهر 1398 10:51 ق.ظ
درود بر همسفر مهربانو .
از دل نوشته شما آموختم که شاید ....
شادزی .مهر دلتان بهاری
همیشه مسافر سه شنبه 2 مهر 1398 12:22 ق.ظ
خداقوت همسفر محترم. متن خوب و دلچسب و امید دهنده ای بود
محمد از شیراز شعبه تخت جمشید لژیون اول یکشنبه 31 شهریور 1398 02:51 ب.ظ
مطلب بسیار زیبا و اموزنده
همسفر طاهره لژیون دو شنبه 30 شهریور 1398 06:40 ب.ظ
درود وخداقوت به شمادوست عزیزپایدار وموفق باشید دراین مسیر باشی
فاطمه همسفر احمدرضا شنبه 30 شهریور 1398 02:08 ب.ظ
درودوخداقوت خدمت خانم فاطمه عزیز ،قدرت تخیل وتصویر سازی قدرت انسان را برای رسیدن به هدف چندین برابر میکند ،امیدوارم در این جایگاه خدمتی موفق باشید .
جمعه 29 شهریور 1398 11:47 ب.ظ
سلام خدا قوت خانم فاطمه بسیار زیباودلنشین
همسفر معصومه جمعه 29 شهریور 1398 08:57 ب.ظ
درود به شما خانم فاطمه، تبریک به شما ان شاالله با این عشق به خدمت به بالاترین جایگاه ها برسید
همسفر میترا جمعه 29 شهریور 1398 03:21 ب.ظ
درود فاطمه جان، چه نوشته زیبایی بود، تصویری سازی ما را از تاریکی به روشنایی و از روشنایی به تاریکی میبرد، برایمان خرجی که ندارد اگر هر آنچه میخواهیم را در ذهن و اندیشه مان تصویر سازی کنیم. اگر ایمان داشته باشیم بی شک به خواسته مان میرسیم. ممنون از شما همسفر خوب و خدمتگزاران محترم خصوصا قسمت وبلاگ.
ندا همسفر امین جمعه 29 شهریور 1398 03:00 ب.ظ
بسیار عالی و آموزنده ، سپاس خانم فاطمه
ندا همسفر امین جمعه 29 شهریور 1398 02:59 ب.ظ
بسیار عالی و آموزنده ، سپاس خانم فاطمه
جمعه 29 شهریور 1398 08:00 ق.ظ
سلام ودرود به دوست عزیزم خانم فاطمه چه زیبا حس وحال خودرابیان نمودید خوشحالم که نتیجه تلاش وزحمات خود راگرفتید توفیق خدمت به خلق شامل تمام انسانها نمیشود امیدوارم دراین راه ثابت قدم باشیدوبه جایگاه بالاتر برسید. گوارای وجودتان
جمعه 29 شهریور 1398 07:59 ق.ظ
سلام ودرود به دوست عزیزم خانم فاطمه چه زیبا حس وحال خودرابیان نمودید خوشحالم که نتیجه تلاش وزحمات خود راگرفتید توفیق خدمت به خلق شامل تمام انسانها نمیشود امیدوارم دراین راه ثابت قدم باشیدوبه جایگاه بالاتر برسید. گوارای وجودتان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic