چشمه های جوشان و رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می رسند
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 06:29 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
به نام یزدان پاک


چشمه های جوشان و رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می رسند، یعنی به هدف می رسند چون مبداش آن جاست وخدایش آن جاست. برای چشمه های جوشان شدن بایستی مرتب با حرکت های سالم ایجاد اختلاف پتانسیل نمود تا انرژی لازم مهیا گردد.
انرژى پتانسیل در انسان در اثر تغییر جایگاه و یا به زبان فیزیک تغییر ارتفاع به وجود می آید. اگر این تغییر جایگاه به طرف ارزش ها و یا بالا باشد باعث صعود می گردد و انرژی مثبت را به وجود می آورد که در انسان باعث لذت و رسیدن به آرامش می شود و اگر به طرف ضد ارزش ها و پایین باشد مثل مصرف مواد مخدر، دزدی، رشوه خواری، خراب کردن حال دیگران و... برای فرد در اثر ایجاد اختلاف ارتفاع به طرف پایین و تغییر جایگاه، انرژی پتانسیل از نوع منفی مهیا می گردد که باعث ایجاد لذت می شود؛ ولی همواره با دل شوره و ترس است. این انرژی، انرژى منفی اطلاق می گردد به هر حال انرژی، انرژى است. چون در نهایت باعث تخریب فرد می گردد،گ به این دلیل انرژی منفی نامیده می شود. مانند نارنجکی که اول پوسته خودش را قطعه قطعه می کند و بعد دیگران را و باید بدانیم که انرژی منفی در دراز مدت انسان را به سوی باتلاق و گنداب هدایت می کند.
بنابراین هرکس با تدبیر و بدون تدبیر، با عقل و بدون عقل، با تفکر و بدون تفکر با حس درون و یا حس بیرون هر چند کوچک مانند چشمه های آب عمل می کند. این موضوع مربوط به مراتب خواسته های نفس شخص می باشد. چشمه ای خشک و خنثی و چشمه ای با آب زلال، چشمه ای با آب گندیده و زهرآگین. بنابر این خلقت، وجود نیروی منفی و ظلمت را برای انرژی پتانسیل به عنوان یک نیروی مکمل لازم دانسته و هر کس با نفسش اختیار کامل دارد تا انتخاب کند زشتی را یا زیبایی، بدی را یا نیکی، کژی یا راستی، حقارت یا سرافرازی، ترس یا شجاعت، نفرت یا عشق و در نهایت دوزخ یا فردوس.
قانون خلقت با زبان بی زبانی می گوید: آنان که هرچه را دریافت نموده اند چه مثبت چه منفی همیشه درحال باز پرداخت آن هستند، حداقل زکات آن، همیشه مانند چشمه ای زلال و سرشار از انرژی و شادی و شعف
هستند و کسانی که هر چه دریافت می نمایند و در عوض هیچ پرداختی ندارند و همه چیز را برای خود و خانواده خود می خواهند در حقیقت تبدیل به یک شوره زار و کویر می شوند و منتظر طوفان های شن هستند. چون بذر و گیاهی نکاشته اند. انسان هایی که زندگی یکنواخت را تکرار می کنند و هروزشان مانند روز قبل است، هیچ جهشی را انجام نمی دهند و تولید انرژی ندارند مانند چشمه ای ثابت اند؛ ولی منابع آبی چشمه بایستی جاری گردد و پس از طی مسافت زیادی و عبور از مناطق صعب العبور مثل کوه ها، دره ها، صحراها و بیابان ها خود را به بحر و اقیانوس برسانند. اگر چشمه قدرت جوشش لازم را نداشته باشد نمی تواد منابع درون خود را به حرکت در آورد و به رودهای خروشان و اقیانوس بپیوندد.
به امید این که ما تمامی اعضای کنگره ۶۰ با بالا بردن دانایی و آگاهی خود و دوری از ضد ارزش ها و حرکت و خدمت در مسیر اهداف کنگره  به چشمه های جوشان و رودهای خروشان تبدیل شویم.


نویسنده: خانم طاهره ( همسفر احمدرضا)
 لژیون دوم
 منبع: نمایندگی تخت جمشید شیراز

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مرضیه چهارشنبه 26 تیر 1398 11:49 ب.ظ
سلام خانم طاهره عزیز خدا قوت
مسافر علی ل2 شعبه تخت جمشید شیراز دوشنبه 24 تیر 1398 03:13 ب.ظ
خدا قوت . ممنون از مطالب اموزشی بسیار خوبتون
همسفر مهدیه دوشنبه 24 تیر 1398 02:56 ب.ظ
درود و خداقوت مثل همیشه عالی
فاطمه همسفر احمدرضا یکشنبه 23 تیر 1398 08:45 ب.ظ
سپاس و خداقوت خدمت خانم طاهره عزیز ووبلاگ نویسان شعبه
همسفر معصومه یکشنبه 23 تیر 1398 08:00 ب.ظ
خداقوت خانم طاهره
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic