دلنوشته یک همسفر
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 10:52 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
به نام خالق نور و روشنایی


باید سفری باشد تا مسافری باشد و جاده ای باشد که همسفری مسافر را همراهی کند. باید پروازی باشد که بال پرواز باشی. خداوند در مکان های دور از انتظار به دست افراد دور از انتظار در مواقعی دور از انتظار معجزات خود را به انجام می رساند و آن گاه است که عشق الهی به شیوه عالی در جزء جزء امور زندگیت سرگرم کار می شود.
خداوند را شاکر و سپاس گزارم به خاطر تمام داده ها و نعمت هایش در زندگی ام و همچنین تمام معجزاتش در زندگی ام به خصوص کنگره 60. حدود یک سال قبل مسافر من توسط دوست و برادری عزیز و گرامی با کنگره آشنا شد و سفر خود را آغاز کرد و هر روز که می گذشت من شاهد تغییرات و پیشرفت مسافرم بودم. حدود چهار ماه بعد هم من به همراه مسافرم وارد کنگره شدم. جلسه اول من برای آشنایی با این سیستم وارد کنگره شدم و هیچ وقت حال خوش و انرژی که آن روز از جلسه گرفتم را فراموش نمی کنم. در مشاور ها به من گفتند که ابتدا باید برای کمک به مسافرم به کنگره بیایم و آموزش بگیرم؛ ولی از یک جایی به بعد باید برای حال خود و تخریب ها و آسیب هایی که به من وارد شده است و حال خوش خود گام بردارم. مسافرم را برای یک حال خوب و سفری خوب رها کردم و فقط برایش دعا می کردم. آموختم که هر چه را که قبلا در مورد بیماری اعتیاد و معتاد می دانستم باید پشت در کنگره بگزارم و بیمارم را و بیماریش را بپذیرم و بدانم که مسافرم این جا به درمان قطعی می رسد. باید بپذیرم که علم اعتیاد را بلد نیستم و باید آموزش های کنگره را که مهم ترین آن ها که در طول سفر به من خیلی کمک کرد سی دی ها بودند و مهم ترین سی دی که در بدو ورودم به کنگره توسط راهنمای عزیزم به من پیشنهاد شد سی دی احساس همسفر بود. آموختم که برای رهایی و سفر خوب باید خدمت گزار خوبی باشم و سر خود را با سر راهنما عوض کنم و دست از منیت و غرور بردارم و فرمان بردار باشم تا سفر خوبی داشته باشم. با وجود سختی ها و مشکلاتی که در سفر اول پیش روی مان بود؛ ولی هرگز ناامید نمی شدم و لحظه به لحظه برای رسیدن روز رهایی لحظه شماری می کردم و شمارش معکوس برای خودم انجام می دادم و تمام تلاشم را برای داشتن سفری خوب می کردم. هر وقت در شعبه مسافران و همسفران از روز رهایی و گرفتن گل رهایی و ورود به سفر دوم و حال خوب شان صحبت می کردند، حس و حال شان را خوب درک نمی کردم و همیشه می گفتند تا نروی و نبینی نمیدانی که کجا بوده ای و به کجا آمده ای. با شروع سفر در کنگره هر مسافری ممکن است که سختی ها و مشکلاتی پیشرو داشته باشد؛ ولی نباید ناامید بشوند چون بعد از هر طغیان، شهر بی کباره آرام می شود و نسیم الله بعد از چندی حاکم می شود و آن گاه است که عظمت و سلامتی باز می آید. سال ها درمان و رهایی از بند اعتیاد برای ما مثل یک کابوس  شده بود و تمام راه ها را سال ها تجربه کرده بودیم و به در بسته خورده بودیم؛ ولی الان اصلا ناراحت  نیستم و خدا راشاکرم که بهترین راه را پیدا کردیم و صورت مساله اعتیاد برای ما حل شد. 


حدود چهار ماه قبل آرزوی ما هم مثل تمام سفر اولی ها به حقیقت پیوست وکشتی ما هم بعد از ده ماه سفر با فراز و نشیب بالاخره به ساحل رسید و ما هم جاده را برای رفتن و پایان دادن به سفر اول پیمودیم. سفر اول مان از تاریکی ها به طرف نور و روشنایی بود و ان روز خوب وبه یاد ماندی وگرفتن امضا رهایی تبریک توسط استاد امین و گرفتن گل رهایی با دست پر توان و پر مهر پدری مهربان و عزیز مهندس دژ اکام را هرگز فراموش نمی کنم. با دیدن فضای شعبه آکادمی و کنگره 60 نور امید دیگری در قلبم زنده شد و تا مدت ها برایم مثل یک خواب و رویا بود و الان هم بعد ازچهار ماه هنوز هم حال خوش و انرژی روز رهایی را دارم . الان می فهمم که واقعا همان سفری است که تا به دیدار معبود نروی نمیتوانی حسش کنی و حالش را بفهمی. از خداوند سپاس گزارم برای لحظه به لحظه سفر اول و معجزات بزرگ و زیبایش در طول سفر که در راس آ ن راهنمایان خوب مان و همچنین تمام خدمت گزاران شعبه تخت جمشید شیراز بودند که به ما کمک کردند تا سفر خوبی داشته باشیم. سپاس گزار خداوند هستم به خاطر معجزه بزرگش رهایی که به جرات می توانم بگویم که در روزهای اخر سال 97 همراه با بهار زیبای طبیعت، بهاری دیگر در زندگی ما شکوفا شد. جا دارد در این جا از راهنمای خوب مسافرم آقا حمزه و راهنمای خوب خودم خانم فاطمه که با کمال صبوری و محبت و با آغوشی باز در این مدت درکنار ما بودند و به ما خیلی کمک کردند تا سفر خوبی را داشته باشیم تشکر کنم. از جناب مهندس دژاکام و خانواده محترم شان هم که بستری را آماده کردند تا بیماری اعتیاد به درمان قطعی برسد و صورت مساله اعتیاد برای همیشه حل شود کمال تشکر و قدردانی دارم. امیدوارم که تمام مسافران و همسفران در سفر اول، سفر خود را با موفقیت به پایان برسانند و ناامید نباشند و به حال خوش و رهایی برسند و بدانند که راه هم سخت و هم آسان است. امیدوارم که ما هم بتوانیم در سفر دوم خدمت گزاران خوب و لایقی برای کنگره باشیم و بتوانیم قطره ای از آن اقیانوس بیکران خدمتی را که به ما شده است را جبران کنیم و یادی می کنم از همسفر و دوست خوبم خانم فاطمه همسفر داوود که در روز رهایی و سفر به تهران با هم بودیم امیدوارم که همیشه سالم و برقرار باشند. آرزوی سلامتی برای مسافرم را دارم که راه ورود به کنگره را برای من هموارکرد و امیدوارم که درسفر دوم خدمت گزار خوبی باشند و روز به روز در پیشبرد اهداف کنگره ثابت قدم باشند.


با تشکر: خانم طاهره ( همسفر احمدرضا)
راهنما: خانم فاطمه
منبع: نمایندگی تخت جمشید شیراز

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حمزه کوهستانی ل 5 یکشنبه 30 تیر 1398 03:08 ق.ظ
با درود.موفق باشید
همسفر فاطمه پنجشنبه 27 تیر 1398 03:51 ب.ظ
خانم طاهره،همت والای شما در همراهی مسافرتان
ستودنی ست.رسیدن به این جایگاه عظیم را به شما تبریک می گویم و برای شما و مسافر گرامی و راهنمایان محترم آرزوی موفقیت روزافزون را از خداوند خواستارم.
همسفر معصومه پنجشنبه 27 تیر 1398 02:27 ب.ظ
درود به شما خانم طاهره عزیز. دلنوشته بسیار زیبایی بود. تبریک به شما که توانستید با دریافت آموزش ها حرکتی درستی را آغاز و به انجامی روشن و زیبا دست یابید. امید که این حال خوش همیشه در زندگیتان جاری باشد و بتوانید در ادامه این حال و انرژی را به دیگران هم ببخشید.
داوود لژیون دوم تخت جمشید پنجشنبه 27 تیر 1398 02:01 ب.ظ
درود و خدا قوت
داوود لژیون دوم تخت جمشید پنجشنبه 27 تیر 1398 02:01 ب.ظ
درود و خدا قوت
فاطمه همسفر احمدرضا سه شنبه 25 تیر 1398 10:37 ب.ظ
درودوخداقوت خدمت خانم طاهره عزیز ، به راستی آنانی که مجذوب رحمت قدرت مطلق میشوند به ارتقا میرسند،امیدوارم که به جایگاه های خدمتی بالاتر در کنگره وبه حال خوش وآرامش در زندگی برسید.
دوشنبه 24 تیر 1398 02:55 ب.ظ
درودو خداقوت خدمت خانم طاهره عزیز و راهنمای خوبشان دلنوشته ی زیبا و دلنشینی بود امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق و سربلند باشید و در کنگره جایگاه های بالاترخدمتی را تجربه کنید
فاطمه همسفر داوود دوشنبه 24 تیر 1398 01:04 ق.ظ
درود و سپاس خانم طاهره عزیزم، سفر کردن در این مسیر زیبا و بال پرواز مسافر بودن، را به زیبایی به نگارش در آورده اید، به امید روزی که همه همسفران تلاشگر و خواهان رهایی، چنین روزی را تجربه کنند،
سپاسگزارم بابت یادآوری آن روز، که شیرین ترین سفر زندگیم، دیدار جناب مهندس بعد از سالها انتظار, و همراهی با شما و کمک راهنمای مهربانم بود.انشاالله سفر دوم را پربارتر طی نمایید.
همسفر میترا. یکشنبه 23 تیر 1398 10:56 ب.ظ
سلام و درود به دوست خوبم خانم طاهره عزیز، دلنوشته بسیار زیبائی بود، خوشحالم که بهمراه مسافر گرامیتان به سفر دوم و حال خوش رسیدید، شما از همسفرهای خوبی هستید که با دل و جان اهداف کنگره را بدرستی شناخته و ثابت قدم بودید. حال خوش امروزتان را برای تک تک همسفران عزیز و مسافران گرامی آرزومندم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic