آموزش و خدمت.مصاحبه با همسفر مهدیه.
دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 08:07 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
به نام پرودگار هستی بخش

با سلام لطفا خودتان را معرفی کنید؟
سلام مهدیه هستم همسفر حمزه، با سال ها تخریب مسافرم وارد کنگره شدیم. آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک، رهایی دو سال با راهنمایی آقای سعید نمکی و راهنمای خوب خودم خانم معصومه.

آشنایی شما با کنگره به چه صورت بود؟
از طریق برادر مسافرم با کنگره آشنا شدیم و با جستجو در سایت کنگره با شماره آقای نمکی تماس گرفتیم و به آقای ضرغامی که در باغ جنت لژیون داشتند، معرفی شدیم.

از نظر شما آموزش های کنگره چه تاثیری بر کیفیت سفر دارد؟
آموزش ها نقش به سزائی در خوب سفر کردن و کیفیت سفر دارند. در پرتو همین آموزش هاست که جسم ما به تعادل و سلامتی می رسد و اخلاق و روان ما درست می شود، تفکرات ما سالم و در کل فرهنگ زندگی کردن ما تغییر می کند.آموزش ها چه تاثیری در زندگی شخصی شما داشته و باعث چه تغییر مثبتی در خودتان شده است؟
در کنگره من آموزش هایی گرفتم که در زندگی ام کاربردهای زیادی داشته است. یکی از این آموزش ها این بود که اطرافیانم را همان طور که هستند بپذیرم و کمتر قضاوت شان کنم و کمتر به قضاوت دیگران نسبت به خودم اهمیت بدهم. در گذشته با کوچک ترین حرفی به هم می ریختم و تا زمانی که تلافی نمی کردم، آرام نمی شدم; ولی الان در مقابل رفتارهای دیگران سکوت می کنم که این رفتار باعث آرامش درونی من شده است.

به جز درمان اعتیاد، کدام رفتار مسافرتان در کنگره اصلاح گردیده که باعث خوشحالی شماست؟
مسافرم قبل از ورود به کنگره خیلی زود عصبانی می شد. با کوچکترین رفتار یا کلامی از تعادل خارج می شد و دعوا می کرد; ولی الان قدرت تحمل بالایی پیدا کرده و به ندرت از کسی یا رفتاری ناراحت می شود.

شما مسافت طولانی حدود ۴ساعت در هفته طی می کنید تا در جلسه شرکت کنید. چه چیزی باعث شده که شما این چنین جذب شوید؟
اول به خاطر آموزش های ناب کنگره که از لحاظ روان شناختی تاثیر بسزایی در زندگی ما داشت و باعث شد زندگی مان خیلی تغییر کند و دوم عشق و محبتی که در کنگره بین افراد است، ما را جذب کرد.  به قول کنگره ما به آن بند عشق وصل شدیم و با عشق رسیدن به حال خوب تمام مسیر را طی کنیم.

نظرتان در مورد خدمت به عنوان یک همسفر چیست؟ 
درکنگره افراد برای خوب شدن حال خودشان خدمت می کنند.  خود من زمانی که خدمت می کنم، انرژی زیادی می گیرم و می توانم این انرژی را به دیگران منتقل کنم. 

نقش همسفر درکنار مسافرش برای رسیدن به رهایی چیست؟
به نظر من یک همسفر می تواند قوت قلبی برای مسافرش باشد و به مسافرش امید بدهد و او را درک کند. به او کمک کند و مثل بال برای پرواز مسافرش باشد، تا هر دو با هم به رهایی و حال خوش برسند.


چه صحبت و توصیه ای به همسفران سفر اولی دارید؟
توصیه من این است که در کنار مسافرشان باشند نه در مقابلشان. صبر داشته باشند و در صبرشان بی صبری نکنند. در جلسات و لژیون شرکت کنند و برای خوب شدن حال خودشان آموزش بگیرند.

از حس زیبای تان هنگام بستن پیمان (اجرای وادی هشتم) صحبت کنید؟
اجرای پیمان برای من حس و حال خیلی خوبی داشت و امیدوارم همه همسفران این پیمان را انجام دهند. این حس خوب و وصف نشدنی را خودشان تجربه کنند. به نظرم سخت ترین جای پیمان نوشتن سیاهه بود و من همان طور که می نوشتم بی اختیار اشک می ریختم. وقتی به خود آمدم کلاََ برگه خیس شده بود. بعد از آن درخواست از قدرت مطلق بود که حس و حال خوبی داشت. احساس می کردم خدا روبرویم نشسته و با آرامش به حرف هایم گوش می دهد. آن لحظه احساس سبک بالی به من دست داده بود و به نظرم تا زمانی که پیمان را اجرا نکرده بودم نتوانستم  با تاریکی های درونم روبرو بشوم. از آن روز آرامش خاصی در وجودم هست.

صحبت پایانی شما چیست؟
در آخر خدا را شاکرم که قسمت شد در این مکان مقدس قرار بگیرم و زندگی ام دگرگون شد. این آرامش را مدیون جناب مهندس و خانواده محترم شان هستم. از راهنمای مسافرم آقای نمکی و راهنمای مهربان و دلسوز خودم خانم معصومه و آقای ضرغامی که تلاش زیادی برای راه اندازی شعبه کردند، تشکر می کنم.
 حال خوش امروزمان را همیشه مدیون این عزیزان هستم و از شما هم تشکر می کنم که این مصاحبه را تهیه کردید.

من هم از شما که وقت گذاشتید تشکر می کنم. هفته همسفر را به شما تبریک می گویم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم.

تهیه مطلب و تایپ: خانم میترا( همسفر محمد)
ثبت و ویرایش: همسفر معصومه
منبع: نمایندگی تخت جمشید
takhtejamshid.congress60.org

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
امیرحسین چهارشنبه 5 دی 1397 05:03 ب.ظ
سلام و خسته نباشید به تهیه کننده مصاحبه و خانم مهدیه خستگی ناپذیر بخاطر تلاش های فراوان به عنوان الگوی همسفران
همسفر میترا چهارشنبه 5 دی 1397 11:38 ق.ظ
درود به خانم مهدیه عزیز، شما نمونه یک همسفر خوب هستید. برایتان بهترینها را آرزومندم. مصاحبه بسیار زیبایی بود.
امیر پاشا سه شنبه 4 دی 1397 02:45 ب.ظ
خدا وقت به همه همسفران شعبه تخت جمشید مخصوصا دو همسفر عزیز خانم میترا و خانم مهدیه بخاطر این مصاحبه تاثیر گذار و ارزوی توفیق و سربلندی برای این دو همسفر
امیر پاشا سه شنبه 4 دی 1397 02:45 ب.ظ
خدا وقت به همه همسفران شعبه تخت جمشید مخصوصا دو همسفر عزیز خانم میترا و خانم مهدیه بخاطر این مصاحبه تاثیر گذار و ارزوی توفیق و سربلندی برای این دو همسفر
حمزه لژیون پنجم تخت جمشید دوشنبه 3 دی 1397 03:21 ب.ظ
سلام و خدا قوت ب همه ی عزیزان زحمت کش در قسمت سایت کنگره ۶۰شعبه تخت جمشید شیراز و تشکراز تهیه کننده مصاحبه ، ویک دنیا سپاس از خانم مهدیه همسفر صبور ودلسوز خودم ک با همراهی و تشویق و صبوری ایشون این چهار ساعت مسیر طولانی رو رفتیم و برگشتیم تو سرما و گرما در تمام لحظات سخت کنارم بود و باعث شد ب سفر دوم و جایگاه مقدس کمک راهنمایی برسم.انشالله ک تمام همسفران گرامی در کنار مسافرشان باشند و با همراهی و همدلی ب مسافرشون بالو پر بدن تا ب حالخوش برسند.
محمد دوشنبه 3 دی 1397 01:27 ب.ظ
خداقوت بشما همسفر محترم.تشکر از تهیه کننده مصاحبه.
فاطمه همسفر داوود دوشنبه 3 دی 1397 12:44 ب.ظ
درود و سپاس از خانم مهدیه و خانم میترای عزیز بابت این مصاحبه زیبا.خانم مهدیه عزیز بابت حس زیبایتان هنگام اجرای پیمان بهتون تبریک می گویم. موفق و پیروز باشید.
خداقوت خانم معصومه عزیز
فاطمه همسفر احمدرضا دوشنبه 3 دی 1397 10:48 ق.ظ
درودوخداقوت خدمت خانم مهدیه عزیز،به راستی که ایشان یکی از بهترین وپرتلاش ترین همسفر در شعبه تخت جمشید شیراز است وبرای تعالی اهداف کنگره تلاش میکند برای ایشان جایگاه های بالاتری آرزو میکنم وهمچنین سپاس از خانم میترای عزیز بابت تهیه این مطلب زیبا
طاهره لژیون دو دوشنبه 3 دی 1397 10:32 ق.ظ
باسلام خدمت خانم مهدیه عزیزبسیارعالی بودوتشکرازراهنمای خوبتان وخانم میتراعزیز
دوشنبه 3 دی 1397 09:16 ق.ظ
خانم مهدیه در صحبت پایانی از آقای ضرغامی بخاطر تلاششون برای راه اندازی شعبه شیراز تشکر کردند. من هم از ایشان تشکر میکنم که این مکان را فراهم کردند تا مسافر من بدون پیمودن مسافت طولانی به رهایی برسند. و یک تشکر ویژه از آقای مهندس دژاکام بنیانگذار کنگره .
دوشنبه 3 دی 1397 09:11 ق.ظ
سلام. خداقوت به خانم میترا و خانم مهدیه
مصاحبه خیلی خوبی بود. آرزوی موفقیت برای هر دو عزیز. هفته همسفر را به همه همسفرها تبریک میگویم.
همسفر معصومه دوشنبه 3 دی 1397 08:16 ق.ظ
درود به خانم مهدیه عزیز که با پشتکار و حرکت درست، توانستند به همراه مسافر خود به این حال خوش برسند.ان شاالله که در این مسیر مستدام باشید و به بالاترین جایگاه ها برسید.
تشکر از خانم میترا عزیز بابت تهیه این مصاحبه زیبا.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic